Zamknij » Ten serwis wykorzystuje pliki cookie. Więcej na temat polityki plików cookies »
Strona główna

Biuro rachunkowe dla nowoczesnych

Biuro rachunkowe Vires zostało założone w 2009 roku, jako podmiot wydzielony ze znanego i cenionego na lokalnym rynku od ponad 20 lat biura rachunkowego Taxtar. Głównym zadaniem nowego podmiotu było uruchomienie hybrydowej usługi księgowej, polegającej na obsłudze małych przedsiębiorców z całego kraju za pośrednictwem internetu. Format internetowego biura księgowego okazał się prawdziwym sukcesem. W ciągu pięciu lat od uruchomienia usługi Taxe.pl, pozyskaliśmy szerokie grono wiernych klientów, które stale się powiększa.

Okres rozwoju usługi Taxe.pl, to przede wszystkim okres ciągłego wynajdywania i doskonalenia rozwiązań informatycznych, wspomagających pracę naszego biura, zarówno w zakresie optymalizacji pracy księgowych, jak również w komunikacji i wymianie informacji na linii biuro - klient.

Rok 2014 to dla naszej firmy rok wielkich zmian. Powiększający się zespół księgowych wymusił zmianę lokalizacji biura na bardziej przestronne. Nabyta została więc nieruchomość przy ulicy Zwierzynieckiej 12 w Tarnobrzegu, co przy okazji stworzyło perspektywy do dalszego rozwoju, również na rynku lokalnym. W ramach tego rozwoju, Zarząd spółki podjął decyzję o rozszerzeniu oferty biura o stacjonarną obsługę lokalnych przedsiębiorców. Przy zachowaniu wysokich standardów obsługi klienta, w połączeniu ze wszystkimi najciekawszymi, sprawdzonymi rozwiązaniami zaczerpniętymi z usługi hybrydowej, mamy nadzieję stworzyć najbardziej innowacyjne biuro rachunkowe w regionie.

Jeżeli cenią sobie Państwo innowacyjność w prowadzonej przez siebie działalności, mocno zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.